G4 belgesi nedir? Nasıl alınır?

05 Aralık 2015
Yazar :  

Uluslararası ve yurtiçi kargo taşımacılığı alanında acentelik yapacak olan şahıs ve şirketlere verilen bir yetki belgesi türüdür. Ücreti sadece 11.619 TL yetki belgesi ücretinden oluşmaktadır.                     

G4 yetki belgesi için başvuranların, vergi ve Oda kaydının olması, 30.000 Türk Lirası sermaye sahip olmaları istenmektedir. G4 yetki belgesi sahipleri sadece M3 yetki belgesi sahipleriyle acentelik sözleşmesi yapabilir ve en fazla 2 adet kargo işletmecisiyle sözleşme yapabilirler.                                                      

G4 yetki belgesi sahiplerinin, yetki belgeleri süresince en az 20 m2 'lik kapalı ve yükleme, boşaltma, aktarma, istifleme, tasnif, etiketleme ile depolama gibi hizmetlere elverişli yapı ve donanımda, trafiği engellemeyen ve 1 kamyonetin yanaşıp yükleme, boşaltma yapabileceği bağımsız bir taşınmazın kullanım hakkına sahip olmaları gereklidir.

2 yorum 2547 Görüntüleme
Hakan Aykut

Yorum

  • HAykut HAykut Cumartesi, 05 Aralık 2015

    Alim bey, K1 belgesini şartlarını sağlayarak G4 belgesi ile değişim işlemi yapabilirsiniz.

  • ALİM AYDIN ALİM AYDIN Cumartesi, 05 Aralık 2015

    merhaba
    K1 belgesiyle G4 takas oluyormu ?

Yorum Yazın

Top
hacklink hizmeti backlink hizmeti WebTasarım site kurma seo hizmeti hacklink satış> hacklink web güvenlik web security kaliteli link kasma kaliteli seo hizmeti shell satış/a> kaliteli sitelerden link satın al ucuza link kastirma ucuza seo hizmeti site tasarım web tasarım hosting satın al site analiz hızlı hosting ddos korumalı hosting site yönetimi ucuz hosting site satın al site satışı site kurmak backlink hizmeti backlink satış hacker olma yolları hacklink kasma ucuza backlink hizmeti kaliteli backlink hizmeti kaliteli seo hizmeti Seo Analizi alexa yükseltme uygun fiyatlı seo hizmeti Kurumsal Seo Hizmeti. SEO fiyatları cami halısı cami halısı yıkama cami halı yıkama/a> cami halıları cami halısı modelleri cami halısı yıkama fiyatları cami halısı fiyatları cami halı fiyatları ucuza cami halısı kaliteli cami halısı cami halısı döşeme cami halısı desenleri cami halısı özellikleri cami halı süpürme makinası cami halı çeşitleri cami halı ölçüleri karo halıları karo ofis halıları karo halı fiyatları karo halı ölçüleri istanbul cami halısı İstanbul mescid halısı Cami halısı İstanbul Halı firmaları HALI ALTI ISITMA cami halı ısıtma Laminat parke altı ısıtma Ofis ısıtma Kreş ısıtma Zemin ısıtma yurt halısı Yurt halıları Halı firmaları Modern Yurt halısı