Firma iletişim bilgilerinin bildirilmesi

05 Aralık 2015
Yazar :  

Giderek yaygınlaşan teknoloji kullanımı ile bilgiye erişim kolay hale geldi. İnsanlar artık sanal ortamda alış veriş yapabiliyor. Teknolojinin etkin ve verimli kullanımı başarıda önemli bir yer kaplıyor.  1 Temmuz 2013'ten itibaren kurulan şirketlerin, kuruluşlarının ticaret siciline tescil edildiği tarihten itibaren 3 ay içinde internet sitesi açmaları zorunlu hale geldi. Web sitesi olmayan az sayıda şirket var. Ancak web sitesi açmakta çoğu zaman yetmiyor. Ulaşılabilir olması, bilinmesi gerekiyor. Bu açıdan taşımacıların gerek web sitesi gerekse telefon ve adres gibi iletişim bilgilerinin kolay ulaşılabilir ortamlarda bulunması kendileri açısından avantaj olacaktır. 

Bir edevlet uygulaması olan https://www.turkiye.gov.tr  sitesi üzerinden firma, araç ve belge sorgulamaları yapılabilmektedir. X firmanın belgesi var mı, x belge sahibi firma var mı, x noktasından y noktasına taşıma yapan var mı, araç herhangi bir belgede kayıtlı mı? v.s. Tüm bu soruların cevabına edevlet uygulaması üzerinden ulaşılabilmektedir. Listelenen bu kayıtlarda şahıs / firma adres, telefon, web adresi gibi bilgiler görüntülenebilmektedir.   Bu açıdan Bölge Müdürlükleri veya Ticaret Odalarına yapılacak müracaatlarda mutlaka bu bilgilerin belirtilmesi ve eğer yoksa bilgilerin kaydedilmesi ufakta olsa önemli bir püf noktası olarak karşımıza çıkmaktadır. 

0 Yorum 2937 Görüntüleme
Hakan Aykut

Yorum Yazın

Top
hacklink hizmeti backlink hizmeti WebTasarım site kurma seo hizmeti hacklink satış> hacklink web güvenlik web security kaliteli link kasma kaliteli seo hizmeti shell satış/a> kaliteli sitelerden link satın al ucuza link kastirma ucuza seo hizmeti site tasarım web tasarım hosting satın al site analiz hızlı hosting ddos korumalı hosting site yönetimi ucuz hosting site satın al site satışı site kurmak backlink hizmeti backlink satış hacker olma yolları hacklink kasma ucuza backlink hizmeti kaliteli backlink hizmeti kaliteli seo hizmeti Seo Analizi alexa yükseltme uygun fiyatlı seo hizmeti Kurumsal Seo Hizmeti. SEO fiyatları cami halısı cami halısı yıkama cami halı yıkama/a> cami halıları cami halısı modelleri cami halısı yıkama fiyatları cami halısı fiyatları cami halı fiyatları ucuza cami halısı kaliteli cami halısı cami halısı döşeme cami halısı desenleri cami halısı özellikleri cami halı süpürme makinası cami halı çeşitleri cami halı ölçüleri karo halıları karo ofis halıları karo halı fiyatları karo halı ölçüleri istanbul cami halısı İstanbul mescid halısı Cami halısı İstanbul Halı firmaları HALI ALTI ISITMA cami halı ısıtma Laminat parke altı ısıtma Ofis ısıtma Kreş ısıtma Zemin ısıtma yurt halısı Yurt halıları Halı firmaları Modern Yurt halısı