Hakkımızda
4 Nis, 2019 21:31 tarihinde eklendi

Hakkımızda

Kamusalbilgi.com sitesi olarak bizler kurulduğumuz günden bu zamana kadar, sizlere kamusal alana ait mevzuatlar hakkında bilgiler vermeyi hedeflemekteyiz. Kamu mevzuatıyla ilgili kafa karıştırıcı ve merak uyandıran sorularınıza karşılık, gerekli noktaları sizlere itina ile sunmaktayız.

Günlük hayat ve kalabalık şehir yaşamı içinde sürekli olarak karşımıza engeller ve sorunlar çıkmaktadır. Kamusal konular ile ilgili bilgiler konusunda kulaktan dolma bilgiler etrafta dolaşmaktadır. İşte bizler böylesine önemli ve ciddi konularda yanlış bilgilendirilmelerden uzak durulması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple kamusalbilgi.com olarak sizlere kamusal bilgi bankası olmaktayız.

Sitemizi kamu mevzuatına ait iş ve işlemlere göre çeşitli bölümlere ayrılmıştır. Böylece içerikler sizlerin ulaşabilmesi adına bir düzen çerçevesinde bölümlenmiştir. Ayrıca her bölüm kendi arasında da alt kategorilere ayrılmaktadır. Sürekli olarak yenileri eklenen ve kamu mevzuatı ile ilgili olan makaleler sizleri bilgilendirmek ve bilinçlendirmek adına özenle seçilmektedir.

İşlerimizin çok zamanımızın ise az olduğu bu çağda, hızlı ve doğru bilgiye ulaşmak en önemli adımdır. Sitemizde bulunan hızlı arama butonu ile kamusalbilgi.com olarak sizlerin bu adımı hızlıca atmasını sağlamaktayız. Böylece pratik biçimde kamu mevzuatı ile ilgili doğru ve güvenli bilgileri sizlere sunmaktayız.

Hem bilgilenebileceğiniz hem de bilinçlenebileceğiniz bir platform olarak sizlerin yanındayız. Herkesin en çok ihtiyaç duyduğu “Ulaştırma Bakanlığından” “trafik mevzuatına” kadar sizleri bilgilendirecek tüm kamu iş ve işlemleri için doğru adres kamusalbilgi.com olarak karşınızdayız!